Java Technical Leader

praca it: etat dla CYCLAD / Poznań

Tagi: Java Technical Leader

Opis stanowiska:
• Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta
• Dokumentacja wykonanej pracy
• Kierowanie zespołem projektowym

Wymagania:
• Znajomości języka Java (zarówno Java EE jak i Java SE)
• Doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji
• Umiejętność testowania modułowego i doświadczenia w TDD
• Praktyczne doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
• Messaging (JMS, MQ lub TIBCO)
• Praktyczna znajomości metodyki Scrum
• Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość narzędzia JIRA
• Znajomość narzędzia Enterprise Architect
• Doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach
• Znajomość Spring, Weblogic oraz Struts
• Certyfikaty Sun
• Znajomość narzędzia Tibco Iprocess, Coherence

Oferujemy:
• Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Techniczne szkolenia i certyfikaty (m.in. OCJP, Microsoft)
• Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
• Umowę na czas nieokreślony po 3 – miesięcznym okresie próbnym
• Career Management Program
• Pakiet Benefit Multisport
• Prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
• Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie
• Dofinansowanie obiadów
• Liczne spotkania (śniadania firmowe, Xmas party, kilkudniowy wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe itd.)
• Funkcjonalne, ergonomiczne biuro
• Bibliotekę
• Pakiet relokacyjny dla osób spoza Poznania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-12
Wyświetlona: 5248 razy