Linux Administrator

praca it: etat dla CYCLAD / Bydgoszcz

Tagi: Linux Red hat AIX

Opis stanowiska:
• Administracja systemu Linux
• Wsparcie użytkowników
• Rozwiązywanie problemów w przypadku awarii
• Zapewnianie usług spełniających standardy jakości

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane praktyki lub staż)
• Znajomość środowiska Linux
• Wiedza z zakresu sieci (TCP/IP)
• Chęć rozwoju w jednym z obszarów (EMC Networker, AIX lub Storage)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość Red Hat Satellite

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-11
Wyświetlona: 7312 razy