Programista aplikacji mobilnych - Android

praca it: etat dla KMP group / Wrocław

Tagi: Programista Android

Zakres obowiązków:
● tworzenie aplikacji mobilnych;
● rozwój istniejących aplikacji;
● poszukiwanie rozwiązań do realizacji nowych funkcjonalności;
● optymalizacja procesów zachodzących w firmie poprzez implementację rozwiązań
informatycznych;

Wymagania:
● umiejętność programowania obiektowego w języku Java (J2EE);
● znajomość frameworków Spring, Hibernate będzie dodatkowym atutem;
● praktyczna znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL (MySQL, PostgreSQL),
zagadnień ORM, XML, JSON, API REST;
● znajomość wzorca MVC, wzorców projektowych;
● umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT;
● znajomość Android SDK;
● język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji projektowej;
● samodzielność w zakresie przydzielonych zadań;
● umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy;
● umiejętność pracy zespołowej;
● sumienność i terminowość;

Oferujemy:
● Pracę na komputerach z serii Apple;
● Bezpłatny pakiet medyczny;
● Uczestnictwo w dynamicznym, szybko rozwijającym się zespole specjalistów;
● Wsparcie dla szkoleń i poznawania nowych technologii;
● Komfortowe warunki pracy;

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczanie w CV następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych
(Dz. U. nr 133, poz. 833)
Swoje CV oraz list motywacyjny proszę o wysłanie na adres: praca@kmpgroup.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-06
Wyświetlona: 4699 razy