Programista PHP

praca it: etat dla GD Profesja / Kraków

Tagi: PHP MySQL HTML XHTML CSS

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.
Dla naszego Klienta – sklepu internetowego z siedzibą w Kokotowie (okolice Wieliczki) – poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP

Miejsce Pracy: Kokotów/ k. Krakowa
Nr Ref: PHP/W

Opis Stanowiska:
rozwijanie platform e-commerce
tworzenie dedykowanych rozwiązań magazynowych na urządzenia z Windows Mobile
praca nad aplikacjami CMS, CRM z użyciem najnowszych technologii
kontakt z pracownikami firm zewnętrznych (zarówno polskich jak i zagranicznych)

Wymagania:
absolwent studiów kierunkowych lub student zaoczny
bardzo dobra znajomość PHP OOP
bardzo dobra znajomość baz danych (MySQL) zarówno w zakresie projektowania jak i obsługi
bardzo dobra znajomość HTML, XHTML, CSS
bardzo dobra znajomość Javascript, Ajax
dobra znajomość systemu szablonów Smarty
dobra znajomość SOAP (Webservices)
znajomość wzorców projektowych
komunikatywna znajomość angielskiego
znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika

Mile widziane:
doświadczenie w pracy na stanowisku programista
doświadczenie w tworzeniu dużych systemów.
znajomość Doctrine ORM.
znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową.
doświadczenie w pracy z dowolnym systemem kontroli wersji (svn/git)

Oferta:
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
praca w młodym zespole
możliwość rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-04
Wyświetlona: 5354 razy