Java Technical Leader

praca it: etat dla CYCLAD / Wrocław

Tagi: Java

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta
Dokumentacja wykonanej pracy
Kierowanie zespołem projektowym

Wymagania:
Biegłej znajomości języka Java (zarówno Java EE jak i Java SE)
Praktyczna wiedza na temat analizy wymagań i komunikacji z klientem
Bardzo dobra znajomość OOP
Umiejętność projektowania i tworzenia aplikacji internetowych
Znajomość UML
Praktyczne doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
Znajomość następujących technologii i narzędzi: JEE, EJB, JSF, Struts, JDBC, JPA, Hibernate, Spring Framework, Ant, Eclipse

Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-04
Wyświetlona: 4390 razy