Sales Manager

praca it: etat dla Netreactive / Warszawa - Żerań

Multimedialne Studio Produkcyjne Netreactive
(z wieloletnim doświadczeniem i atrakcyjnym portfolio)
poszukuje osoby na stanowisko

SALES MANAGER

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów w branży internetowej
  • współudział w planowaniu a następnie realizacja strategii sprzedaży
  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie umów
  • analiza oczekiwań rynku oraz monitorowanie konkurencji

Wymagania:
  • doświadczenie w branży internetowej
  • samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:
  • znajomość języka francuskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • praca na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • telefon komórkowy
  • interesujące możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego opatrzonych klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

na adres: job@netreactive.com

Na wybrane oferty odpowiemy w ciągu dwóch tygodni od otrzymania zgłoszenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-05-08
Wyświetlona: 4316 razy