GRAFIK / WEB DESIGNER

praca it: etat dla Infinity Group / Białystok

Agencja interaktywna Infinity Group poszukuje nowej osoby do zespołu.
Stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:
Do Twoich obowiązków będzie należała realizacja projektów graficznych na potrzeby projektów internetowych dla klientów agencji.

Wymagania:
• Kreatywność, otwartość umysłu, pasja tworzenia
• Znajomość programów Adobe Photoshop, Macromedia Flash
• Doświadczenie w realizacji projektów internetowych

Oferujemy:
• Stałą pracę przy dużych projektach dla liderów na rynku
• Zdobycie nowych doświadczeń w pracy przy innowacyjnych projektach
• Możliwość samorealizacji, wdrażania własnych pomysłów i rozwoju
• Świetną atmosferę pracy w zgranym, doświadczonym zespole
• Komfortową przestrzeń i warunki do pracy
• Niepubliczną opiekę medyczną
• Rozbudowany pakiet socjalny

CV + portfolio proszę przesyłać na adres mailowy:
praca@infinitygroup.pl

W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska: GRAFIK / WEB DESIGNER

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-05-08
Wyświetlona: 18487 razy