Project Manager

praca it: etat dla McCann Worldgroup Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: PM Project Manager

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektami internetowymi w ramach agencji interaktywnej. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: koordynowanie współpracy z innymi działami agencji (client service, kreacja, produkcja) oraz z dostawcami zewnętrznymi.
Portfolio projektów obejmuje zarówno utrzymanie, rozwój i aktualizację istniejących serwisów jak i tworzenie zupełnie nowych produktów takich jak kampanie display, aplikacje facebookowe i mobilne.

Wymagania:
• doświadczenie w zarządzaniu projektami internetowymi w agencji interaktywnej, wiedza na temat:
o metodologii prowadzenia projektów
o harmonogramowania i wyceny
o analizy wymagań i tworzenia projektów funkcjonalnych
• szeroka znajomość rynku internetowego (firm, produktów, modeli biznesowych, technologii itd.)
• wiedza z zakresu marketingu internetowego
• samodzielność, otwartość i komunikatywność
• biegłe posługiwanie się oprogramowaniem biurowym oraz wspierającym prowadzenie projektów (np. MS Project)
• język angielski w stopniu pozwalającym na biegłą komunikację w mowie i piśmie
• dodatkowym atutem będą umiejętności prezentacyjne oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
Oferujemy:
• odpowiedzialną pracę w dużej agencji interaktywnej o zasięgu międzynarodowym
• ciekawe, interdyscyplinarne projekty
• bycie częścią młodego, dynamicznego zespołu specjalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-02
Wyświetlona: 6173 razy