Programista .Net

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Łódź

Tagi: NET programista C# ASP NET

Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista .NET
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 92325

Opis stanowiska:
- Projektowanie i utrzymanie platformy webowej
- Prowadzenie prac integracyjnych bankowych systemów IT
- Udział w międzynarodowym, globalnym projekcie internetowym
- Praca w międzynarodowymi teamie

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość C#, .Net 3.5
- Bardzo dobra znajomość HTML, JS, CSS
- Bardzo dobra znajomość ASP.NET, AJAX.NET
- Znajomość VisualStudio 2010
- Znajomość TFS
- Znajomość T-SQL & SQL Server
- Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność współpracy z zespołem projektowym

Mile widziana znajomość:
- Windows Communication Foundation and Windows Workflow Foundation
- Znajomość ASP.Net MVC
- Znajomość Sharepoint development, PowerShel

Oferta:
- Praca w na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
- Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
- Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
- Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie, karta multisport)
- Gwarantowana premia roczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-29
Wyświetlona: 5163 razy