Storage Administrator

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Storage Administrator

Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla jednego z naszych klientówposzukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Storage Administratora.

Opis stanowiska
• Rozwiązywanie problemów i wsparcie administratorów systemowych
• Konfiguracja i utrzymanie macierzy dyskowych
• Zarządzanie rozległą infrastrukturą storage
• Analiza wydajności oraz rekomendacje dla systemów operacyjnych
• Projektowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań
• Uczestnictwo w projektach międzynarodowych

Wymagania
• Minimum 2 lata doświadczenia w utrzymaniu i rozwoju rozwiązań storage
• Doświadczenie w pracy z macierzami klasy midrange lub enterprise firm EMC lub Hitachi
• Znajomość zagadnień z zakresu SAN
• Znajomość podstaw administrowania systemami operacyjnymi (Unix)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność
• Bardzo dobra organizacja pracy

Firma oferuje
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju kompetencji oraz awansu zawodowego
• Możliwość udziału w szkolenia podnoszących kompetencje IT
• Pracę w środowisku międzynarodowym
• Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-28
Wyświetlona: 5946 razy