Programista aplikacji internetowych (frontend)

praca it: etat dla Colibritool Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: frontend developer starszy programista programista javascript programista frontend backbone

Jesteśmy pełną pasji, młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się tworzeniem i rozwijaniem produktu do growth hackingu w chmurze – http://colibri.io Colibri jest aplikacją, wykorzystywaną przez klientów z całego świata,a nasz główny kierunek rozwoju to USA.

Poszukujemy osoby na stanowsiko: Programista Aplikacji Internetowych
Miejsce pracy: Warszawa
Praca od zaraz!

Opis stanowiska:
Jeżeli masz udokumentowane sukcesy jako Front-end Web Developer i szukasz ekscytującej pracy w solidnej, szybko rozwijającej się firmie w dziedzinie Growth Hackingu, mamy coś dla Ciebie!

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Javascript, jQuery, HTML5 oraz CSS3
- znajomość Backbone.js, Require.js lub podobnych
- znajomość jednego z frameworków: Twitter Bootstrap, TopCoat lub podobnych
- znajomość architektury REST API (komunikacja za pomocą JSON)
- umiejętność analitycznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów,
- dokładność i dbałość o najmniejsze szczegóły,

Dodatkowym atutem będzie:
- zainteresowanie tworzeniem aplikacji klasy Kissmetrics, Mixpanel lub podobnych,
- znajomość zagadnień związanych z Growth Hackingiem, Inbound Marketingiem lub SEO.

Oferujemy:
- arcyciekawą pracę w firmie, która jest w fazie dynamicznego rozwoju
- rewelacyjną atmosferę pracy (domek, ogródek, grill, kominek, etc.)
- dogodną lokalizację w Warszawie, blisko metra Służew

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-27
Wyświetlona: 5646 razy