Administrator Sieci

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Administrator Sieci

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta – wiodącego dostawcy rozwiązań sieciowych, serwerowych oraz oprogramowania,
marek będących liderami na światowych rynkach poszukujemy osoby na stanowisko Administratora Sieci w Katowicach.

Opis stanowiska:
• Projektowanie, wdrożenie i zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną w oparciu o systemy serwerowe Microsoft (Windows Server, Exchange, SQL, SharePoint)
• Konfiguracja i zarządzanie infrastrukturą sieciową LAN/WAN
• Administracja systemem ERP
• Utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturą wirtualną
• Rozpoznawanie oraz wdrażanie nowych narzędzi wspomagających zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną firmy
• Wsparcie merytoryczne współpracowników oraz użytkowników podczas rozwiązywania problemów z dziedziny IT

Wymagania:
• Co najmniej 2 letnie doświadczenie w administracji infrastrukturą sieciową
• Znajomość systemów serwerowych Microsoft na poziomie administratorskim (Windows Server, MS Exchange, MS SQL, SharePoint)
• Doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu sieciami LAN/WAN
• Skuteczność i szybkość działania, aktywność, zaangażowanie, inicjatywa
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Dbałość o rozwój własny i poszerzanie wiedzy

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjnewynagrodzenie
• Możliwośćciągłegodoskonaleniaumiejętnościjęzykowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-20
Wyświetlona: 5929 razy