Specjalista ds. SharePoint

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: Specjalista ds SharePoint

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Administracja, konfiguracja oraz utrzymanie środowisk opartych o platformę MS SharePoint

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
• Dwuletnie doświadczenie w pracy przy utrzymaniu i rozwoju systemów informatycznych lub uczestniczeniu
w projektach
• Znajomość administracji z zakresu platformy SharePoint oraz MS SQL i Windows Server
• Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
• Bardzo dobra komunikatywność, kreatywność i otwartość
• Sumienność, dokładność i zaangażowanie
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Język angielski na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane:
• Umiejętność tworzenia WorkFlow (SharePoint Designer, Visual Studio)
• Znajomość platformy bazo-danowej MSSQL

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-15
Wyświetlona: 5158 razy