Specjalista ds. Marketingu Afiliacyjnego

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: marketing marketing afiliacyjny marketing internetowy online marketing SEO SEM

Główne zadania:
• Prowadzenie globalnych kampanii reklamowych i monitorowanie ich efektywności
• Wyszukiwanie nowych kampanii afiliacyjnych
• Koordynowanie tłumaczeń stron reklamowych „Landing pages” oraz banerów odwiedzanych przez miliony użytkowników dziennie we współpracy z grafikami i programistami
• Optymalizacja stron w oparciu o dane analityczne

Wymagania:
• min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość zagadnień marketingu internetowego, w tym bardzo dobra znajomość zasad marketingu afiliacyjnego.
• Otwartość na nowe technologie, inwencja
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Podstawowa znajomość popularnych narzędzi graficznych, m.in. Adobe Photoshop, Illustrator, Flash

Oferujemy:
• Udział w realizacji ambitnych projektów
• Elastyczne godziny pracy
• Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
• Pracę w młodym zespole w biurze w samym centrum Krakowa
• Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym startupie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-14
Wyświetlona: 5958 razy