Programista Java, C# ( Warszawa, Lublin )

praca it: etat dla Dyna Consulting / Lublin

Tagi: Java C# Lublin Warszawa Java EE

Dyna Consulting ( http://www.dynaconsulting.pl ) jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta – lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu – poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby Klientów
Udział w projektowaniu rozwiązań IT oraz przygotowywaniu dokumentacji
Współpraca z pozostałymi zespołami

Wymagania:
Bardzo dobra umiejętność programowania w języku Java lub C#
Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu systemów opartych na Java EE 5/6 lub .NET
Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
Znajomość technologii internetowych
Dobra znajomość języka angielskiego
Dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:
Znajomość języków Oracle PL/SQL lub MS T-SQL
Znajomość narzędzia Enterprise Architect
Znajomość zagadnień i narzędzi Continuous Integration
Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
Udział w konferencjach oraz szkoleniach zakończonych certyfikatem
Możliwość rozwoju i jasno zdefiniowana ścieżka kariery
Po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony
Praca przy międzynarodowych projektach
Bardzo dobre warunki wyjazdów służbowych
Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe)
Pracę w nowoczesnym, dynamicznym i kreatywnym zespole

Miasta: Warszawa, Lublin

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-13
Wyświetlona: 5594 razy