Programista Java

praca it: etat dla Dyna Consulting / Warszawa

Tagi: Programista Java java

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta – lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu – obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:
Projektowanie i programowanie rozwiązań przy wykorzystaniu technologii Java
Współpraca z kierownikami projektów oraz zespołem developerskim i testerskim przy realizacji projektów informatycznych
Tworzenie dokumentacji technicznej
Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Java
Dobra znajomość JavaScript oraz XML
Znajomość dowolnej technologii ORM (np. Hibernate)
Znajomość narżedzi: Eclipse, SVN oraz Maven2
Znajomość języka SQL
Umiejętność modelowania baz danych
Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
Mile widziane:
Znajomość CSS oraz SOAP
Doświadczenie w pracy z bazą Oracle

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-12
Wyświetlona: 4561 razy