Analityk Biznesowy / Systemowy

praca it: etat dla Dyna Consulting / Warszawa

Tagi: Enterprise Architect

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasta: Warszawa, Kraków, Katowice

Opis stanowiska:
Analiza funkcjonalna wymagań biznesowych klienta
Tworzenie dokumentacji analityczno-funkcjonalnej
Współpraca z pozostałymi członkami zespołów projektowych – developerami, architektami i testerami
Zbieranie wymagań i prowadzenie analiz

Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe
Znajomość narzędzi analitycznych (Enterprise Architect)
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność priorytetyzowania i delegowania zadań
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach
Prywatną opiekę medyczną
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet ubezpieczeniowy
Szkolenia zawodowe oraz językowe

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-12
Wyświetlona: 4817 razy