Atrakcyjna oferta pracy dla Programisty PHP

praca it: etat dla GoWork Professionals / Warszawa

Tagi: PHP Magento XHTML jQuery CSS

GoWork Professionals w imieniu swojego Klienta, firmy działającej w obszarze e-commerce i internetu, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

PHP Developer
Nr ref. PHP-10-2013

Zakres obowiązków:
tworzenie oprogramowania w języku PHP
opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu
uczestnictwo w spotkaniach projektowych

Wymagania:
znajomość technologii PHP
doświadczenie w pracy z platformą Magento
znajomość technologii XHTML, jQuery, CSS; mile widziana znajomość CakePHP
dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:
stałe zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie oraz dobre warunki socjalne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-08
Wyświetlona: 5451 razy