Atrakcyjna oferta pracy dla Programisty PHP

praca it: etat dla GoWork Professionals / Bielsko Biała

Tagi: PHP OOP MySQL JavaScript SVN

GoWork Professionals w imieniu swojego Klienta, producenta najwyższej jakości oprogramowania dla sektora transportowego, pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

Programista PHP
Nr ref. PPH-10-2013

Podstawowe obowiązki:
- tworzenie i rozwój aplikacji webowych związanych z systemem monitorowania pojazdów
- tworzenie dokumentacji technicznej
- współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:
- wysokie umiejętności programowania w języku PHP 5 (OOP)
- doświadczenie w korzystaniu z JavaScript oraz baz danych (np. MySQL, PostgreSQL)
- znajomość (X)HTML, CSS oraz systemów kontroli wersji (np. SVN)
- dodatkowym atutem jest znajomość modelu MVC oraz doświadczenie pracy w środowisku Linux
- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Nasz Klient oferuje:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- stabilną długofalową współpracę
- możliwość rozwoju zawodowego i udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań telematycznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-08
Wyświetlona: 7363 razy