Atrakcyjna oferta pracy dla Programisty Android (JAVA)

praca it: etat dla GoWork Professionals / Bielsko Biała

Tagi: Android JAVA Linux SVN Eclipse

GoWork Professionals w imieniu swojego Klienta, producenta najwyższej jakości oprogramowania dla sektora transportowego, pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

Programista Android (JAVA)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref. PA-10-2013

Podstawowe obowiązki:
- tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych związanych z systemem lokalizacji pojazdów oraz tworzenie dokumentacji technicznej
- współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka JAVA oraz środowiska Android SDK; znajomość platformy Android w wersji 4.x
- doświadczenie w pracy w środowisku Linux
- mile widziana znajomość systemu kontroli wersji (np. SVN), środowiska Eclipse oraz języka C/C++
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- stabilną długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-08
Wyświetlona: 7305 razy