Storage Adaministrator

praca it: etat dla Devonshire / Warszawa

Tagi: Storage Administrator EMC Administrator Administracja systemami

Aktualnie dla międzynarodowej firmy konsultingowej oferującej wsparcie w zarządzaniu infrastrukturą zewnętrznych klientów poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
ESStorage

Opis Stanowiska:
Utrzymanie i rozwój systemów produkcyjnych opartych o rozwiązania storage (m.in. EMC, NetApp)
Zapewnienie codziennego wsparcia + dyżury on-call
Dbanie o wydajność systemów, planowanie pojemności, instalacje
Udział w dodatkowych międzynarodowych projektach
Zarządzanie rozległą infrastrukturą storage
Kontakt z zewnętrznymi dostawcami

Wymagania:
min. 3 lata doświadczenia w utrzymaniu i rozwoju rozwiązań storage (klasa enterprise) – NetApp Filer i/lub EMC VNX
doświadczenie w pracy z systemami do przywracania danych oraz tworzenia kopii zapasowych
doświadczenie w pracy ze switchami (m.in. Cisco MDS, Brocade)
znajomość innych produktów EMC będzie dodatkowym atutem – Recovery Point, Replication Manager, ControlCenter
bardzo dobra znajomość j.angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku
doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach będzie dodatkowym atutem
znajomość narzędzi do zarządzania zmianami i incydentami

Oferujemy:
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwijania się pod okiem najlepszych specjalistów
pakiet szkoleń oraz kontakt z najnowszymi technologiami
bogaty pakiet socjalny
możliwość świadczenia pracy zdalej (po okresie próbnym) zgodnie z wewnętrznymi procedurami
pakiet szkoleń i wsparcie w zdobywaniu certyfikatów potwierdzających posiadane umiejętności
pracę w miedzynarodowym środowisku przy wsparciu największych firm na świecie
udział w międzynarodowych projektach – możliwość pracy poza Polską

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-07
Wyświetlona: 5381 razy