Specjalista ds. Migracji Procesów

praca it: etat dla Cyclad / Łódź

Tagi: R2R OTC PTP

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Specjalistów.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie migracją procesów
• Koordynacja działań między klientem a uczestnikami projektów
• Zarządzanie zespołem
• Bliska współpraca z klientem
• Praca w biurze naszego klienta w Łodzi

Wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
• Doświadczenie w R2R, OTC lub PTP (F&A) (warunek konieczny)
• Doświadczenie w przeprowadzaniu zmian – zarządzanie procesami przejścia (warunek konieczny)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, w dziale SSC/BPO
• Doskonała umiejętność zarządzania zespołem
• Dobre rozumienie zarządzania jakością i SLA
• Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
• Znajomość SAP
• Umiejętności analityczne
• Mobilność (podróże służbowe)

Oferujemy:
• Karierę w międzynarodowej firmie
• Wyjątkową możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach oraz możliwość zyskania doświadczenia w różnorodnych przedsięwzięciach
• Zewnętrzne oraz wewnętrzne programy szkoleniowe
• Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-07
Wyświetlona: 5847 razy