Banking Applications Developer (XML, Java)

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Warszawa

Tagi: xaml java programista

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 774491

Opis stanowiska:
• Projektowanie i programowanie aplikacji bankowych
• Analiza wyników i raportowanie rezultatów oraz analiza systemowa
• Prowadzenie prac integracyjnych bankowych systemów IT
• Sporządzanie dokumentacji technicznej aplikacji i baz danych
• Ścisły kontakt z innymi jednostkami operacyjnymi
• Incident management

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wiedza techniczna w zakresie technologii XML (w szczególności XSLT)
• Znajomość baz Oracle lub/i MS SQL, MySQL (w tym umiejętność wyciągania zapytań)
• Znajomość języka projektowania Java
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy w bankowości

Mile widziane doświadczenie w zakresie:
• instrumenty finansowe rynku kapitałowego
• unix scripting

Oferta:
• Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
• Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
• Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-07
Wyświetlona: 4950 razy