Tester - Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Oprogramowania

praca it: etat dla O&S Computer Soft Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Testy Jakość Buqzilla

ZAKRES ZADAŃ

• Tworzenie dokumentacji przypadków testowych oraz scenariuszy testów
• Tworzenie i wykonywanie testów systemów informatycznych
• Automatyzacja testów
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji użytkownika

OCZEKIWANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Wykształcenie
• Preferowane wyższe (kierunki informatyczne) lub IV i V rok studiów informatycznych

Wymagane kompetencje
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Umiejętność sprawnego poruszania się w środowisku Windows
• Znajomość technik automatyzacji testów funkcjonalnych (przygotowywanie testów regresyjnych)
• Znajomość narzędzi Jira, Buqzilla, Selenium, MS Office

OFERUJEMY
• Wysoki standard pracy
• Dogodne formy zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do sukcesów
• Rozwój poprzez aktywny udział w projektach w gronie pasjonatów i fachowców IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-05
Wyświetlona: 5303 razy