Programista Java

praca it: etat dla O&S Computer Soft Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Programista Java Hibernate Enterprice Architect

ZAKRES ZADAŃ
• Oprogramowanie wymagań systemowych zgodnie z założeniami projektowymi
• Jednostkowe testowanie wytworzonego kodu lub jego fragmentów oraz poprawa błędów
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji w UML

OCZEKIWANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Wykształcenie:
• Wyższe (o profilu informatycznym lub pokrewnym) – lub studenci IV i V roku kierunków informatycznych
Doświadczenie:
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Wymagane kompetencje:
• Praktyczna znajomość programowania w języku JAVA
• Praktyczna znajomość tworzenia zapytań w języku SQL
• Praktyczna znajomość serwerów aplikacji: JBoss, Tomcat
• Praktyczna znajomość UML

OFERUJEMY
• wysoki standard pracy
• dogodne formy zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do sukcesów
• rozwój poprzez aktywny udział w projektach w gronie pasjonatów i fachowców IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-05
Wyświetlona: 5315 razy