Webmaster/Webdesigner

praca it: etat dla Work Express Sp. z o.o. / Katowice

Work Express Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego poszukuje doświadczonych, kreatywnych i pomysłowych osób do wsparcia prac Działu IT.

(nr referencyjny: 49/6/KTHR)
miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

- współtworzenie innowacyjnego na rynku rozwiązania wspomagającego proces rekrutacji oraz poszukiwania pracy
- projektowanie, tworzenie i utrzymanie stron internetowych
- współtworzenie projektów stron przyjaznych dla użytkownika i zgodnych z zasadami usability
- współtworzenie aplikacji internetowych
- czynne uczestniczenie w "burzy mózgów", proponowanie nowych rozwiązań oraz funkcjonalności
- współpraca z odpowiednimi działami firmy podczas realizacji projektów

Wymagania:

- umiejętność semantycznego kodowania projektów graficznych zgodnie z zaleceniami XHTML/CSS
- umiejętność projektowania interfejsów użytkownika (UI) na potrzeby aplikacji internetowych (z uwzględnieniem aspektów usability)
- bardzo dobra znajomość Java Script oraz AJAX
- zaawansowana znajomość aplikacji Adobe Photoshop na potrzeby stron internetowych
- 2 lata doświadczenia – poparte portfolio wykonanych projektów
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowane kierunki informatyczne
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z instrukcji w tym języku
- umiejętność pracy w zespole
- własna inicjatywa i pomysłowość
- terminowość i dobra organizacja własnego czasu pracy
- mile widziana umiejętność programowania w PHP z uwzględnieniem OOP, znajomość biblioteki jQuery oraz znajomość Zend Framework oraz systemu szablonów PHPTAL

Firma oferuje:

- czynny udział w tworzeniu innowacyjnych na rynku rozwiązań
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- dużą samodzielność i odpowiednio przygotowane stanowisko pracy
- pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- zdobycie doświadczenia w ponad 30 osobowym Dziale IT

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny), podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z Portfolio prac w dowolnej formie prosimy przesyłać na adres:

tomasz.murlowski@workexpress.pl

W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny oraz nazwę stanowiska. Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-29
Wyświetlona: 8924 razy