Software Developer

praca it: etat dla Cyclad / Łódź

Tagi: C++ Java System Developer Programista

Opis stanowiska:
• Projektowanie, wdrażanie i integracja wymagań funkcjonalnych w nowych komponentach i istniejących już produktach
• Przeprowadzanie testów jednostkowych i funkcjonalnych tworzonego oprogramowania
• Integracja elementów oprogramowania i adaptacja ich do nowych wersji sprzętu i oprogramowania
• Całościowa diagnoza problemów i analiza wydajności
• Wsparcie developerskie podczas analizy wydajności złożonych systemów
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Wiedza z obszaru zarządzania serwerem lub koncepcji zarządzania pamięcią masową
• Doświadczenie w programowaniu w językach: Java lub C/C++
• Znajomość przynajmniej jednego z języków skryptowych: Perl, Python, Tcl/Tk, Ruby, Shell
• Dobra znajomość przynajmniej jednego z systemów operacyjnych (Windows Server, Linux)
• Wiedza na temat wydajności systemów i jej zwiększania
• Umiejętność obsługi maszyny wirtualnej
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane
• Wiedza z zakresu zarządzania pamięcią masową (koncepcja HSM, deduplikacja, backup/recovery, archiwizacja, NAS)
• Wiedza z obszaru zarządzania serwerem (np. IPMI, CIM, WSMAN, SNMP)
• Doświadczenie w Web GUI (HTML, JavaScript, SOAP, REST)
• Znajomość systemów kontroli kodu źrodłowego (ClearCase, Subversion, CVS)
• Doświadczenie w pracy z systemami wbudowanymi
• Znajomość Linux Kernel
• Doświadczenie w pracy z JBoss, Ant, Maven, Visual Studio 2008

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia wiedzy i umiejętności podczas profesjonalnych szkoleń
• Elastyczny czas pracy
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 5124 razy