Quality Assurance Engineer

praca it: etat dla CYCLAD / Łódź

Tagi: Tester Quality Assurance Engineer

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, który jest liderem na rynku w zakresie dostarczania najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie IT poszukujemy Quality Asurance Engineera, który dołączy do zespołu specjalistów w Łodzi.

Opis stanowiska:
• Dbanie o zapewnienie najlepszej jakości produktów
• Projektowanie przypadków oraz scenariuszy testowych
• Usprawnianie procesów testowych poprzez rozwijanie narzędzi testowania
• Wykonywanie testów oraz weryfikacja pojawiających się błędów
• Przeprowadzanie testów regresji
• Instalowanie i konfiguracja aplikacji oraz sprzętu hardware

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość narzędzi oraz metod testowania
• Znajomość przynajmniej jednego z języków skryptowych: Perl, Python, Tcl/Tk, Ruby, Shell
• Dobra znajomość przynajmniej jednego z systemów operacyjnych (Windows Server, Linux)
• Umiejętność zarządzania serwerem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość języka programowania Java, C++
• Wiedza z zakresu zarządzania pamięcią masową (koncepcja HSM, deduplikacja, backup/recovery, archiwizacja, NAS)
• Wiedza z obszaru zarządzania serwerem (np. IPMI, CIM, WSMAN, SNMP)
• Znajomość technologii sieciowych LAN, SAN
• Znajomość narzędzi zarządzania testami
• Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 5650 razy