UX Designer praca zdalna

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Blue Paprica / Cała Polska

Tagi: Axure

Blue Paprica to agencja interaktywna tworząca dedykowane rozwiązania na potrzeby e-marketingu w oparciu o trzy filary: technologię, strategię i kreację. Wierzymy, że tylko równomierne połączenie tych elementów gwarantuje sukces w tak dynamicznie zmieniającym się środowisku jak Internet. Jeżeli chciałbyś zmierzyć się z ciekawymi i zaawansowanymi zleceniami, to może być ogłoszenie dla Ciebie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy projektanta interakcji do współpracy zdalnej.

Czego wymagamy?
- minimum roczne doświadczenie w projektowaniu zaawansowanych, funkcjonalnych serwisów internetowych,
- znajomość zagadnień z zakresu projektowania interfejsów użytkownika i interakcji,
- znajomość trendów w projektowaniu na potrzeby aplikacji mobilnych i www,
- bardzo dobra znajomość programu Axure,
- kreatywność i poczucie estetyki.

Dodatkowym atutem będzie dla nas:
- doświadczenie w prowadzeniu badań jakościowych z użytkownikami,
- doświadczenie w tworzeniu audytów użyteczności.

Zadania
- współpraca przy tworzeniu wymagań biznesowych oraz funkcjonalnych,
- projektowanie interfejsów webowych oraz mobilnych,
- tworzenie architektury informacji systemów,
- współpraca z zespołem projektowym.

Co oferujemy?
- współpracę zdalną,
- elastyczny czas pracy,
- pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
- współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,
- pracę przy ciekawych projektach.

Forma zatrudnienia:
- umowa o dzieło / zlecenie, umowa o współpracy
- praca zdalna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 6135 razy