Help Desk/Specjalista IT

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Mszczonów

Tagi: Specjalista IT

ITBC Recruitment jest firmą informatyczną świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mszczonów (woj. mazowieckie)
Rodzaj pracy: praca na stałe, na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę

Zadania na stanowisku:

• Administrowanie systemami informatycznymi używanymi w firmie;
• Opieka nad infrastrukturą IT;
• Zgłaszanie lokalnych problemów do Service Desk;
• Przeprowadzanie szkoleń oraz udzielanie wsparcia w zakresie IT dla pracowników firmy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów technicznych);
• Biegła znajomość MS Office, zagadnień związanych z siecią komputerową;
• Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych, ze specjalnym uwzględnieniem tworzenia kwerend w SQL;
• Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;

Nasz Klient oferuje:

• Stałe zatrudnienie, na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Ubezpieczenie na życie;
• Fundusz rekreacyjno-sportowy;
• Pracę w młodym zespole, w międzynarodowej firmie cieszącej się opinia dobrego pracodawcy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 3777 razy