Specjalista ds. funduszy UE

zlecenia it dla MPeditio Sp.k. / Dowolne

Zakres obowiązków:

* analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich

* sporządzanie wniosków aplikacyjnych

* badanie i weryfikacja dokumentów finansowych przedkładanych przez beneficjentów

* opracowywanie ekspertyz i załączników do wniosków o dofinansowanie (w tym również finansowych)

* współpraca przy koordynacji projektów realizowanych

Wymagania:

  wiedza z zakresu programów wsparcia  z funduszy unijnych na lata 2007-2013

doświadczenie w przygotowywaniu i aplikowaniu o dofinansowanie z funduszy europejskich, w szczególności w zakresie programów związanych z technologiami informatycznymi

* doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu wniosków i biznesplanów lub studiów wykonalności

* wiedza z zakresu technologii informatycznych

* samodzielność pracy

* sumienność

Dodatkowe wymagania:

* biegła znajomość obsługi pakietu Office (w tym szcz. Excel, Word)

* dyspozycyjność

* komunikatywność

* umiejętność analitycznego myślenia

* kreatywność

 Dodatkowe atuty:

* wiedza z zakresu finansów, przygotowywania dokumentów finansowych

Wynagrodzenie:

* do negocjacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-23
Wyświetlona: 16177 razy