Administrator Aplikacji

praca it: etat dla Transition Technologies / Łódź

Tagi: administrator aplikacji atlassian jira

Miejsce pracy: Łódź

W związku z rozwojem działalności TT, jako partnera firmy Atlassian (Atlassian Expert) poszukujemy pracowników chętnych do pełnienia roli Administratora Aplikacji.
Jako Administrator Aplikacji Atlassian będziesz miał/a szanse uczestniczyć we wdrożeniach takich systemów jak: Confluence czy JIRA, zarówno w oddziałach Transition Technologies S.A, jak i u klientów zewnętrznych.

Obowiązki
• Administracja systemami oraz wsparcie użytkowników końcowych
• Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych
• Wdrażanie, instalacja oraz konfiguracja systemów u klientów zewnętrznych
Wymagania:
• Entuzjazm
• Chęć poznania nowych rozwiązań oraz umiejętność samodzielnego zdobywania wiedzy
• Wyksztalcenie wyższe (Informatyka/Telekomunikacja/Pokrewne)
• Wymagane minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Solidna znajomość podstaw administracji systemami operacyjnymi GNU/Linux, Windows
• Umiejętność programowania w powłoce (Unix Shell, Perl, Python)
• Dobra znajomość baz danych typu MySQL, PostgreSQL
• Doświadczenie w używaniu systemów kontroli wersji typu SVN, GIT
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• Umiejętność dostosowania się do środowiska „zwinnego”

Mile widziane:
• Znajomość systemów Altassian: JIRA, Confluence
• Wiedza na temat wirtualizacji ESX/Hyper-V
• Wiedza z zakresu metodologii zwinnych (Agile)
• Znajomość Apache/Apache Tomcat

Prosimy o przesłanie CV, aplikując przez poniższy link:

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”

Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.
Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgodny na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone, chyba, że kandydaci wyrażą pisemną zgodę na umieszczenie ofert w bazie danych Transition Technologies S.A. celem skorzystania w prowadzonych w przyszłości procesach rekrutacji.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Transition Technologies S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pawiej 55, wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że ich niepodanie uniemożliwi rozpatrzenie oferty

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-28
Wyświetlona: 5469 razy