Programista Ruby on Rails

praca it: etat dla Somtive sp. z o.o. / Cała Polska

Tagi: ror ruby on rails rails 4 rails

O nas:
Jesteśmy zdolnym zespołem tworzącym oprogramowanie social media działające w chmurze. Poszukujemy osoby kochającej programować i lubiącej duże wyzwania do nawiązania stałej współpracy.

Zakres zadań: • tworzenie innowacyjnego oprogramowania realizującego połączenia z zewnętrznymi API (głównie social media); • implementacja mechanizmu bezpiecznego przechowywania bardzo dużej ilości danych; • tworzenie aplikacji obsługującej generowanie danych w czasie rzeczywistym.

Wymagania: • bardzo dobra znajomość Ruby on Rails; • swobodna praca z bazami danych MySQL i Redis; • umiejętność stosowania wzorców projektowych; • znajomość zagadnień projektowania obiektowego; • znajomość narzedzi GitHub, . • HTML5, CSS3, JavaScript / CoffeScript, SASS; • Memcached; • Nginx; • API: Facebook Open Graph, Twitter, Flickr, Google, LinkedIn; • Efektywna praca;

Oferujemy: • możliwość pracy zdalnej; • kontakt z osobami o ogromnym doświadczeniu w tworzeniu aplikacji internetowych; • udział w unikatowym projekcie; • możliwość rozwoju poprzez pracę nad globalnymi produktami; • miłą atmosferę pracy; • stabilną pracę i terminowe wypłaty; • umowę o dzieło lub fakturę VAT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-24
Wyświetlona: 4479 razy