Oracle Bus Server Specialist

praca it: etat dla Klient firmy Cyclad / Gdynia

Tagi: Oracle Pl/SQL

Opis stanowiska

• Implementacja oraz utrzymywanie składników integracji systemów
• Analiza potrzeb, a następnie opracowywanie planu wdrożeń i rozwoju konfiguracji Oracle Service Bus
• Aktywny udział w implementacji i rozwijaniu istniejących aplikacji
• Wsparcie użytkowników i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Wymagania

• Około 3 letnie doświadczenie w Oracle Weblogic oraz Oracle Service Bus Development,
• Doświadczenie w pracy z XQuery/XSLT
• Znajomość podstaw PL/SQL,
• Wykształcenie wyższe ( mile widziane Informatyczne)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Szkolenia międzynarodowe i dostęp do najnowocześniejszych technologii
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz stabilną pracę
• Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-21
Wyświetlona: 6086 razy