Konsultant ds. Rozwoju i Utrzymania Systemu BI

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: 4GL SAS Oracle Linux SQL

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz budujemy zespoły specjalistów IT. Obecnie, dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 6 – 8 tys. zł

Opis stanowiska:

Poszukujemy 13 Konsultantów dysponujących zarówno wiedzą techniczną jak i dobrze rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie komunikacji i pracy zespołowej.

Zależy nam na podjęciu współpracy z osobami o dużych ambicjach zawodowych, nastawionymi na rozwój oraz stałe doskonalenie swoich umiejętności w obszarze IT. Oferta stanowi doskonałą okazję na zdobycie doświadczenia w prestiżowym projekcie informatycznym w branży telekomunikacyjnej, o dużym zasięgu.

Podstawowe informacje:

Liczba wakatów: 13
Najpóźniejszy termin rozpoczęcia: 02/12/2013
Czas trwania: 1 rok (z bardzo dużym prawdopodobieństwem przedłużenia)
Wynagrodzenie: 5 000 – 9 000 zł netto/mies. (uzależnione od doświadczenia)
Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do negocjacji)

Obowiązki na stanowisku:

Administracja systemami,
Rozwiązywanie i dokumentacja bieżących problemów,
Wdrażanie nowych rozwiązań i rozwój systemu,
Udzielanie pomocy technicznej użytkownikom systemu.

Wymagania:

Wymagania stawiane przed kandydatem:

Wyższe wykształcenie (preferowane techniczne) lub studenci IV i V roku,
Znajomość architektury relacyjnych baz danych (Oracle lub Teradata) oraz języka SQL,
Znajomość środowisk Unix/Linux (w tym programowania w Bash lub Perl),
Znajomość jednej z technologii: SAS, Java, JSP, PHP, Ab Initio, C/C++, PL/SQL, Python,
Podstawowa znajomość języka angielskiego,
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
Możliwość podjęcia pracy w trybie zmianowym (również weekendy, święta).

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość środowiska SAS (w tym języka 4GL) – bardzo duży atut,
Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,
Doświadczenie w firmach konsultingowych oraz projektach wdrożeń systemów Business Intelligence.

Oferujemy:

Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych na świecie przedsiębiorstw software’owych,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Doskonała szansa na dynamiczny rozwój kariery zawodowej,
Przejrzyste warunki współpracy, możliwość realizacji kolejnych ciekawych projektów z ITFS.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-21
Wyświetlona: 4938 razy