Web Developer (HTML 5)

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: HTML 5 CSS JAVASCRIPT MVC

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oraz rozwijanie stron internetowych
• Programowanie aplikacji front-endowych
• Ulepszanie oraz tworzenie nowych funkcjonalności
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• 5 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz rozwijaniu aplikacji webowych
• Bardzo dobra znajomość technologii HTML5 i CSS
• Znajomość frameworków: JavaScript, MVC
• Doświadczenie w technologiach ASP.NET, Node, NoSql będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-21
Wyświetlona: 6026 razy