Graphic Designer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: photoshop indesign flash illustrator

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w rozwoju oprogramowania dla branży Legal Technology poszukujemy osób na stanowisko Graphic Designer do pracy w Katowicach.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i zzarządzanie materiałami on-line, do druku oraz multimedialnymi, w tym grafikami będącymi zawartością stron internetowych, materiałów biznesowych, okolicznościowych, różnorodnych interfejsów użytkownika oraz wszelkich innych materiałów
• Kreatywny rozwój materiałów zgodny z profilem branży
• Ścisła współpraca zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność projektowania stron i aplikacji graficznych (PhotoShop, InDesign, Flash, Dreamweaver, Illustrator)
• Przynajmniej 3 lata doświadczenia w projektowaniu grafiki
• Doświadczenia zawodowe związane z użytkowaniem językiem html
• Znajomość systemu zarządzania treściami (preferowany Reddot)
• Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji grafiki i internetowego interfejsu użytkownika, w tym kodowanie w języku html, manipulowanie i optymalizowanie plików graficznych (Znajomość Adobe Creative Suite)

Mile widziane:
• Podstawowa znajomość procesów poligraficznych przed fazą druku
• Doświadczenie w programowaniu w językach JavaScript and CSS
• Znajomość języka niemieckiego, niderlandzkiego, norweskiego, szwedzkiego, duńskiego lub fińskiego

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Pełną wyzwań pracę w otwartym, dynamicznym i innowacyjnym zespole programistów
• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatna opieka medyczna)
• Bezpośrednie zatrudnienie w firmie Klienta

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-21
Wyświetlona: 6408 razy