Java Developer with German

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: java developer spring jboss germany

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Programistów Java ze znajomością języka niemieckiego do pracy w Berlinie/Katowicach.

Opis stanowiska:
•Rozwój aplikacji po stronie serwera
•Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
•Stała współpraca z programistami w niemieckim oddziale firmy w Berlinie
•Współpraca z zespołem testerów
•Zapewnienie wsparcia dla klientów

Oczekiwania:
•Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne)
•1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
•Doskonała znajomość Java/J2EE
•Znajomość Hibernate, Spring framework i serwera aplikacji JBOSS
•Wiedza z zakresu Object-Oriented Programming
•Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, zarówno w mowie jak i piśmie
•Gotowość do regularnych podróży służbowych
•Analityczne myślenie, elastyczność i zdolności komunikacyjne

Firma oferuje:
•Możliwość rozwoju w prestiżowym środowisku technologicznym
•Miesięczne szkolenie wdrażające w Berlinie na początku pracy
•Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające poziomowi doświadczenia
•Doświadczenie w pracy na międzynarodowym projekcie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-18
Wyświetlona: 5210 razy