Młodszy Inżynier XML/HTML

zlecenia it dla Lionbridge Poland Sp. z o. o. / Warszawa

Tagi: XML HTML VBA C# junior developer

Lionbridge Technologies, Inc. (Nasdaq: LIOX) jest czołowym dostawcą usług z zakresu tłumaczeń, zarządzania treścią, marketingu online oraz testowania aplikacji. Gwarantujemy naszym klientom spójność globalnego i lokalnego wizerunku ich marki. Dbamy, aby na każdym etapie cyklu życia produktu był on funkcjonalnie dostosowany do nowych realiów użytkowania.

Obsługujemy już ponad 800 marek – wiodące firmy na rynku współpracują z nami, aby zwiększyć swój udział w globalnym rynku.

W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 500 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

bardzo dobra znajomość XML-a oraz HTML-a
przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
praktyczna znajomość języków programowania w C#, VB
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: informatyka, fizyka, matematyka)
spostrzegawczość, komunikatywność, zdolność podejmowania decyzji
mile widziana znajomość ASP .NET, jQuery
conajmiej podstawowa znajomość baz danych MS SQL

Zakres obowiązków:

analiza techniczna produktu pod kątem lokalizacji
wsparcie techniczne dla specjalistycznych narzędzi używanych przy lokalizacji
tworzenie makr i skryptów w celu usprawnienia procesów lokalizacyjnych
poprawianie błędów w przetłumaczonych plikach
raportowanie wykonanej pracy

Oferujemy:

szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym – dzięki biurom
w 26 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy
dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
współpracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze
umowę zlecenie

Lionbridge Poland sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 183
02-231 Warszawa

www.lionbridge.com

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-17
Wyświetlona: 5819 razy