Młodszy Programista .NET

zlecenia it dla Efematic Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: C# NET Visual Basic SQL SharePoint Server 2007/2010

Firma Efematic specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu rozpoznawania dokumentów i automatyzacji obsługi faktur obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Wymagania:
• Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych oraz języka SQL
• Znajomość języków programowania np. C#, .NET, Visual Basic
• Mile widziane doświadczenie w SharePoint Server 2007/2010

Wymagania dodatkowe:
• Absolwent IV-V rok studiów informatycznych lub pokrewnych
• Udział w uczelnianych projektach związanych z programowaniem
• Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
• Znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań
• Rozwój istniejących aplikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-17
Wyświetlona: 5609 razy