Java Test Developer

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: java agile test mysql

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Krakowa poszukujemy kandydatów do zespołu SCRUM na stanowisko:

Java Test Developer / Inżynier Testów Java
Miejsce pracy: Kraków

Rekrutację te prowadzimy dla globalnego lidera w branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Na terenie Polski firma funkcjonuje od ponad 10 lat. Obecnie zatrudnia na całym Świecie ok 50 tys. pracowników, w tym ponad 100 specjalistów w grupie specjalistów IT. Obecnie rozwija zespół SCRUM skupiający specjalistów w dziale R&D w siedzibie firmy w Krakowie.

Opis stanowiska:
- Rozwój systemu do zarządzania rozbudowanym systemem kontroli dostępu
- Praca w zespole SCRUM, wspieranie zespołu w zakresie: testowania kodu, precyzowania wymagań, wykrywania potencjalnych problemów.
- Tworzenie i analiza wyników testów akceptacyjnych, integracyjnych i eksploracyjnych.
- Współpraca z programistami.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w międzynarodowej firmie
- Bardzo dobre warunki finansowe gwarantowane przez lidera w swojej branży
- Praca w przyjaznym, interdyscyplinarnym zespole
- Współpracę na podstawie umowy o pracę
- Świadczenia pozapłacowe takie jak: prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w komfortowych warunkach

Wymagania:
Minimum 3-letnie doświadczenie w poniższych obszarach:
- Java
- Agile – testowanie i integracja
- narzędzia do automatyzacji testów
- języki skryptowe
- JBoss, Tomcat
- TDD, DDD
- JSF, Google Web Toolkit, Swing
- Maven, SVN, TeamCity, Sonar
- Scrum, Kanban
- MySQL, MsSQL, JDBC, PostgreSQL, JSF, GWT, Spring, Hibernate – mile widziane
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-11
Wyświetlona: 5023 razy