Programista Java

praca it: etat dla Grupa Unity / Wrocław

Tagi: programista developer java jee j2ee

Do kolejnych projektów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Programisty JAVA (nr ref. JAVA/WR/10.2013). Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i rozwój aplikacji internetowych wykonywanych na bazie technologii Hibernate, J2EE, XML na bazie platform UNITY, ORACLE, IBM WebSphere.

Obowiązki:

- projektowanie i implementacja aplikacji internetowych wykonanych w technologiach J2EE,
- rozwój aplikacji internetowych wykonanych dla obecnych klientów Grupy Unity,
- wdrażanie i integracja oprogramowania firm trzecich wykorzystujących technologie internetowe.

Wymagania:

- znajomość języka programowania JAVA,
- umiejętność pracy z Eclipse,
- znajomość frameworków: Spring, Hibernate.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy z narzędziami: Eclipse, Maven,
- umiejętność projektowania struktur baz danych, znajomość PostgreSQL lub innych serwerów baz danych,
- znajomość: SQL, XML, HTML, podstawy CSS i JavaScript, Git lub Subversion,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- chęć dalszego rozwoju, dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze zadaniowym.

Oferujemy:

- zatrudnienie na cały etat w biurze we Wrocławiu,
- szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
- pracę w doświadczonym zespole, przy zróżnicowanych i ciekawych projektach informatycznych,
- wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-10
Wyświetlona: 4541 razy