Senior Automation Engineer ELC (10-15 tys. brutto)

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: automation qa python linux

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – amerykańskiego start’upu, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Senior Automation Engineer ELC (Enterprise Local Cloud)
Lokalizacja: Poznań
Oferowane wynagrodzenie: 10.000 – 15.000 PLN brutto

Rolą Starszego Inżyniera ds. Automatyzacji Testów będzie poprawa jakości oraz usprawnienie wytwarzania produktów firmy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie budowy oraz infrastruktury testowej, a także tworzenie i egzekwowanie dobrych praktyk inżynierskich.

Głównymi zadaniami będzie współpraca z zespołem programistów w tworzeniu nowych jarzm testowych, automatyzacja testów, wdrażanie nowych narzędzi do automatyzacji testów oraz tworzenie innowacyjnych zautomatyzowanych systemów testowych, w celu zatwierdzenia poprawności oraz wydajności oprogramowania i infrastruktury.

Opis stanowiska:
- Tworzenie zaawansowanych skryptów automatycznych
- Współpraca z zespołem projektowym
- Przeprowadzanie badań nad nowymi technologiami
- Analiza i dekompozycja złożonego systemu oprogramowania oraz zaprojektowanie strategii w celu jego przetestowania

Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe (preferowana informatyka lub pokrewne)
- 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość języka programowania Python
- Doświadczenie w testowaniu przy pomocy white-box/API
- Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (Perl, Shell)
- Bardzo dobra znajomość środowiska Unix/Linux
- Dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:
- Atrakcyjne zarobki (10.000 – 15.000 brutto, z możliwością negocjacji dla najlepszych)
- Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę lub w oparciu o współpracę B2B (do wyboru)
- Praca stacjonarna w Poznaniu
- Satysfakcjonująca praca w międzynarodowym środowisku
- Zgrany zespół doświadczonych specjalistów
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość rozwoju i awansu
- Szansa na udział w ekscytującym start’upie z Doliny Krzemowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-09
Wyświetlona: 5101 razy