Programista Java/JEE

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Polska

Tagi: Programista Java JEE

ITBC Recruitment jest firmą doradztwa personalnego świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań dla sektora bankowego, szukamy osób na stanowisko:
Programista Java/J2EE
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:
• Analiza wymagań funkcjonalnych w ramach projektu;
• Tworzenie oraz rozwój oprogramowania dla sektora bankowego;
• Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania wobec Kandydatów: • Bardzo dobra, praktyczna znajomość Javy (zwłaszcza J2EE); • Doświadczenie w pracy z takimi narzędziami jak: Maven, Hudson, Nexus, Subversion; • Dobra, praktyczna znajomość języka SQL; • Doświadczenie w pracy nad rozwojem produktów komercyjnych; • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego; • Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin.

Nasz Klient oferuje:
• Pracę na pełen etat, na stałe, w oparciu o umowę o pracę;
• Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystywania j. angielskiego na co dzień;
• Dostęp do najbardziej zaawansowanych na świecie rozwiązań klasy enterprise; wykorzystywanych w bankowości;
• System premiowy oraz prywatne ubezpieczenie medyczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-08
Wyświetlona: 5480 razy