Architekt Integracyjny

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: J2EE oraz Spring 2 5 Hibernate

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacja oprogramowania w środowisku Java 2 EE
• Tworzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami
• Rozwiązywanie problemów w fazie testów i w fazie stabilizacji rozwiązania

Wymagania:
• Minimum rocznedoświadczenienapodobnymstanowisku
• Wykształceniewyższetechniczne
• Bardzo dobra znajomość języka programowania J2EE oraz Spring 2.5, Hibernate
• Praktyczna znajomość freemarkera i WebService’ów (frameworkcxf)
• Znajomość szyny ESB OracleWeblogic oraz zabezpieczeń WS Security
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość modułu oględzin w SLS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Zdobycie ciekawych doświadczeń przy realizacji projektów dla instytucji ubezpieczeniowych
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-08
Wyświetlona: 5061 razy