Webdeveloper

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: webdeveloper frontend html XHTML CSS JavaScript

SoInteractive rośnie w siłę. Poszukujemy zdolnego Webdevelopera, który oczaruje nas swoimi umiejętnościami w HTML, CSS i JAVA SCRIPT.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

tworzenie serwisów internetowych w oparciu o HTML, XHTML, CSS, JavaScript przygotowywanie wraz z klientem logicznej struktury serwisu programowanie niezbędnych funkcjonalności serwisów i adaptacja gotowych rozwiązań na potrzeby projektu aktualizacja i modernizacja serwisów internetowych wsparcie techniczne dla klientów w ramach wykonanych serwisów przygotowywanie kreacji bannerowych i animowanych elementów serwisów przygotowywanie kreacji mailingowych oraz newsletterów

WYMAGANIA:

bardzo dobra znajomość Photoshop, bardzo dobra znajomosć HTML – w szczególności HTML5 bardzo dobra znajomość CSS2/3 dobra znajomość JavaScript – w szczególności jQuery komunikatywność umiejętność pracy w zespole kreatywność poparta portfolio

MILE WIDZIANA:

znajomość PHP w stopniu podstawowym znajomość Responsive Design znajomość frameworków CSS znajomość Less CSS znajomość innych frameworków JavaScript znajomość AngularJS

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata pełną wyzwań pracę, projekty w których nie ma czasu na nudę opiekę medyczną po okresie próbnym piątkowe słodkości i owoce dostęp do kompleksu rekreacyjnego (basen i siłownia)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-08
Wyświetlona: 5367 razy