Project Manager - multimedia

praca it: etat dla Dardanele Studio / Kraków

Tagi: Project Manager PM Zarządzanie projektami

Dardanele Studio specjalizuje się w tworzeniu projektów multimedialnych, gier, animacji i ilustracji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager.
Miejsce pracy: Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywną i sprawną realizację projektów.

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za projekty od momentu ich rozpoczęcia do zakończenia;
  • opracowywanie harmonogramów i planów projektów;
  • koordynację i zarządzanie pracą zespołu projektowego;
  • planowanie i rezerwowanie wymaganych zasobów;
  • monitorowanie i kontrola realizacji projektu na poszczególnych jego etapach;
  • raportowanie o postępach prac;
  • zarządzanie jakością.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów multimedialnych i znajomość technologii internetowych (preferowana branża multimediów lub gier);
  • umiejętność zarządzania projektem – najlepiej metodami zwinnymi;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie;
  • decyzyjność oraz ukierunkowanie na osiąganie założonych celów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • asertywność i komunikatywność;
  • znajomość obsługi programów do zarządzania projektami;
  • wyjątkowa dbałość o szczegóły;
  • poczucie estetyki;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego, pozwalającą na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją projektową;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stałą współpracę w siedzibie firmy;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania w pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej:

  • CV ze zdjęciem;
  • List motywacyjny z oczekiwaniami finansowymi.
  • Aplikacje prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-07
Wyświetlona: 6150 razy