Software Development Engineer

praca it: etat dla Cyclad / Gdańsk

Tagi: Java C++

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania produkcyjnego dla kart bankowych przy użyciu wewnętrznych narzędzi Klienta
• Przygotowanie planu testów i walidacja oprogramowania
• Analiza i akceptacja dokumentacji projektowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Telekomunikacja, Informatyka, Elektronika lub pokrewne
• 1-2 lata doświadczenia w programowaniu C++ (MFC), Java, SQL
• Praktyczna znajomość środowiska Oracle 10g
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziana wiedza na temat personalizacji kart, w szczególności kart bankowych EMV
• Komunikatywność i chęć ciągłego rozwijania własnych umiejętności

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Zdobycie ciekawych doświadczeń przy realizacji projektów dla instytucji ubezpieczeniowych
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Duże możliwości rozwojowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-04
Wyświetlona: 6588 razy