senior graphic designer

praca it: etat dla Open Finance SA / Warszawa

Tagi: SENIOR GRAPHIC DESIGNER

Opis stanowiska:
• Do zadań Senior Graphic Designera należy przekuwanie założeń projektowych w skuteczne rozwiązania designerskie, przygotowanie layoutów, projektów kampanii display oraz serwisów WWW.
Wymagania:
• doświadczenie potwierdzone portfolio,
• znajomość pakietu Adobe,
• wiedza z zakresu typografii, funkcjonalności stron internetowych / serwisów internetowych, architektury informacji,
• umiejętność przygotowania projektu na podstawie briefu,
• umiejętność rozumienia założeń projektowych,
• komunikatywność i kreatywność, zapał do realizacji wyzwań,
• nieszablonowe podejście do wyznaczonych zadań,
• entuzjazm i zaangażowanie.
Oferujemy:
• doskonałe warunki rozwoju zawodowego,
• pracę na rzecz renomowanych marek z branży finansów i nieruchomości,
• pracę w profesjonalnym i wyjątkowym zespole,
• posadę w nowoczesnej, stabilnej i stale rozwijającej się firmie,
• różnorodność wykonywanych projektów,
• pracę w studiu graficznym w pełnym wymiarze godzin.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-03
Wyświetlona: 5990 razy