Programista OsCommerce

praca it: etat dla OSI Go3.pl / Łódź lub Stalowa Wola

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl, istnieje na rynku polskim od 8
lat. Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem serwisów internetowych,
sklepów internetowych oraz usługami hostingowymi.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko PROGRAMISTY OSCOMMERCE do naszego biura w Łodzi lub Stalowej Woli.

Wymagania:
Jeśli jesteś osoba kreatywną, samodzielną, potrafisz pracować pod presją
czasu, jeśli cechuje Cię otwartość na nowe wyzwania a także:

* bardzo dobrze znasz aplikację OsCommerce w stopniu pozwalającym nie
tylko na jego implementację ale także wprowadzanie zmian (mile widziana
znajomość innych aplikacji e-commerce)
* bardzo dobrze znasz PHP 4 i PHP 5
* bardzo dobrze znasz MySQL lub/i PostgreSQL
* znajomość zagadnień programowania obiektowego nie są Ci obce
* znasz HTML/XHTML
* znasz JavaScript, CSS

Zakres obowiązków:
* tworzenie nowych narzędzi e-commerce, modyfikowanie obecnych oraz
wdrażanie tych produktów.

Oferujemy:
* możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie na
rynku ogólnopolskim
* pracę w młodym i dynamicznym zespole
* stabilne miejsce zatrudnienia
* atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-06
Wyświetlona: 3165 razy